AKTUALNE PROMOCJE - NOWOŚCI - KONTAKT

Masz pytania? Zadzwoń!

669 420 783 lub napisz kontakt@dlabobasow.pl

Wersje językowe
Reklamacje i Zwroty

Zwrot towaru - odstąpienie od umowy


Zgodnie z aktualnymi przepisami prawnymi, masz prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby odstąpić od umowy zawartej w naszym sklepie, należy złożyć stosowne oświadczenie, pisząc na adres e-mail: kontakt@dlabobasow.pl lub listownie na adres naszej firmy. Możesz skorzystać z gotowego formularza, dostępnego na stronie http://zwrot.raz-dwa.com

Zwrot przedmiotu powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty przesłania oświadczenia. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Konsument ponosi także odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.


W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany dla danego produktu).

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyrazisz zgodę na inne rozwiązanie - w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 


Reklamacja towaru - rękojmia


Zgodnie z obowiązującymi przepisami, ponosimy wobec Kupujących odpowiedzialność na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym za wady fizyczne i prawne.

Po wykryciu wady towaru masz prawo:

  1. złożyć oświadczenie o żądaniu obniżenia ceny;
  2. złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy;
  3. żądać wymiany rzeczy na wolną od wad;
  4. żądać usunięcia wady.
Jesteś zobowiązany dostarczyć rzecz wadliwą na nasz koszt na adres naszej firmy.
W ciągu 14 dni ustosunkujemy się do Twojego oświadczenia lub żądania.

Odpowiadamy z tytułu rękojmi jeśli wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem dwóch lat od momentu wydania rzeczy.

Zagadnienie rękojmi jest niezwykle złożone, dlatego zachęcamy do zapoznania się z Kodeksem Cywilnym oraz stronami UOKiK opisującymi dokładnie i obrazowo Twoje uprawnienia. Nasz sklep działa w zgodzie z prawem i szanuje prawa konsumentów, więc informacje prawne, które tam znajdziecie będą zawsze miały zastosowanie w zakresie umów z nami.

Zachęcamy do zadawania wszelkich pytań na adres: kontakt@dlabobasow.pldo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl